Karton Bardak 8 Oz 40'lı paket

Karton Bardak 8 Oz 40'lı paket
Görsel 1
GoldPuan : 17.400
Fiyat:
8,70 TL + KDV
KDV Dahil:
10,27 TL
5.0 1
10.27 www.alibabatedarik.com

8 OZ KARTON BARDAK

 

İşlenmiş, beyaz 8 OZ Karton bardak sıcak ya da soğuk her türlü içecek ile uygun kullanıma sahiptir. Herhangi bir restoran, kafe ya da ofiste kullanım için hem sade halleri hem de baskılı halleri uygun olacaktır. 4 renk baskıya kadar yaptırabileceğiniz tasarımlar sayesinde daha kurumsallaşmış bir bardak seçeneğine de sahip olabilirsiniz.

 

Karton Bardak Kullanmanın Faydaları

 

Hızlı yaşamın artık vazgeçilmezleri haline gelen kullan at ürünler sınıfının lideri karton bardaklar hayatımızın büyük bölümünde bize  zaman ve hız kazandırmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle doğru orantılı, yaşantımıza hızlı şekilde adapte olan kullan at ürünler, pratiklik ve ekonomi sağlayarak bu ürünlere yönelmemizi sağlamıştır.
 

İçeriğinde kullanılan 1.sınıf kâğıt ham madde  sayesinde içeceklerin tadını hiçbir şekilde bozmaz. Görünmez nem bariyeri sayesinde içeceklerin yoğunlaşmasını engeller. İçinde barındırdığı madde suyu veya içeceği sızdırmaz.
 

Sağlığınıza önem veriyoruz. Ürünlerimizde gıda boyası kullanmıyoruz. Böylece tamamen sağlıklı bir bardağa sahip olacaksınız. Sızdırmazlık ve koku yapma riski yoktur. Ürünümüz ekonomik ve çevre dostudur. Enerjiden ve su sarfiyatından büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Muadilleri plastik ve köpük bardaklara nazaran daha sağlıklıdır. Camdan sonra en güvenilir ve sağlıklı üründür. Örneğin plastik bardak ve köpük bardakların sıcak içeceklerle temas etmesi durumunda, sağlığa zararlı olabilecek maddelerin içeceğinizin içerisine çözünmesi riski sebebiyle, doğru karton bardak tüketimi iş yerleri için daha da önemli bir hal alıyor.
 

Karton bardaklar, gıda sektöründe hizmet veren kafeler de, kahve dükkanları ve büfelerde, ulaştırma sektöründe hizmet veren hava yolu, otobüs, tren, vapur vb. şirketlerde, düğünlerde ve kalabalık ofislerde sıklıkla tercih edilen kullan at ürünleri arasındadır.

Diğer Özellikler
Stok KoduB8005
MarkaBenCup
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.